Nabídka práce Technici - vyhrazeno pro OZP - Vsetín

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNICI - VYHRAZENO PRO OZP v lokalitě Vsetín přichází na pracovní trh ke dni 01.03.2024 firma - zaměstnavatel MOVSET Internetové Připojení s.r.o. (29461324). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 10 000 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Technici - vyhrazeno pro OZP
Odvětví:
Informační technologie
Profesní zařazení:
Technici počítačových sítí a systémů
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
01.03.2024
Mzda:
10 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Poznámka k nabídce práce:
TECHNICI - VYHRAZENO PRO OZP
POŽADUJEME: ŘP sk. B, technické myšlení, zkušenost s výpočetními systémy výhodou. Místo je svým charakterem vhodné i pro absolventy se základními zkušenostmi v tomto obrou.
NÁPLŇ PRÁCE: Udržování internetové sítě jak v místě zaměstnání, tak u klientů
NABÍZÍME: Stravenky
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky na čísle: 775 239 090, 571 819 110, osobně po telefonické domluvě, nebo e-mailem na: lenka.malinova@ido.cz, nebo michal.skrabanek@ido.cz
Ov.t.:1.3.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Ano, MOVSET Internetové Připojení s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66904437
Zaměstnavatel:
MOVSET Internetové Připojení s.r.o. (29461324)
Kde budete pracovat:
MOVSET Internetové Připojení s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: michal.skrabanek@ido.cz

Další nabídka práce podle lokality