Nabídka práce Měrový technik/čka - Tachov

S novou nabídkou volného pracovního místa MĚROVÝ TECHNIK/ČKA v lokalitě Tachov přichází na pracovní trh ke dni 10.04.2024 firma - zaměstnavatel EUROSTYLE SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o. (09536817). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 45 000 Kč .

Pracovní pozice:
Měrový technik/čka
Odvětví:
Administrativa
Výroba a provoz
Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
10.04.2024
Mzda:
45 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Osobní kontakt každou středu od 9.00-11.00 hod.

Osobní schůzku je nutné předem telefonicky nebo emailem domluvit.
Náplň práce:
- Měření dílů pomocí 3D stroje , optického zařízení , základními měřícími pomůckami (mikrometr , vál.kalibry , koncové měrky , výškoměry , posuvné měřidla , odchylkoměry)
- Zpracování a vyhodnocení změřených dat - tvorba měrových protokolů
- Konzultace výsledků měření se zákazníkem popř. projektovým týmem
- Kalibrace měřících zařízení

Požadavky:
- SOU / SŠ - ideálně technického směru
- Praxe v oblasti měření dílů v automotive - 2 roky (ideálně)
- Znalost měření dílů na 3D stroje , optického zařízení , základními měřícími pomůckami (mikrometr , vál.kalibry , koncové měrky , výškoměry , posuvné měřidla , odchylkoměry)
- Vynikající orientace ve výkresové dokumentaci
- Komunikativní znalost AJ
- Řidičský průkaz skupiny B

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66906675
Zaměstnavatel:
EUROSTYLE SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o. (09536817)
Kde budete pracovat:
EUROSTYLE SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 725401483
E-mail: marie.cerovska@eurostyle-systems.com

Další nabídka práce podle lokality