Nabídka práce Zaměstnanec v živočišné výrobě - stájník - Želatovice na Přerovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ZAMĚSTNANEC V ŽIVOČIŠNÉ VÝROBĚ - STÁJNÍK v lokalitě Želatovice na Přerovsku přichází na pracovní trh ke dni 16.08.2023 firma - zaměstnavatel AGRAS Želatovice,a.s. (25360663). Výše nabídnuté mzdy je 30 000 Kč hrubého. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
Zaměstnanec v živočišné výrobě - stájník
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Profesní zařazení:
Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
16.08.2023
Mzda:
23 000 až 30 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Poznámka k nabídce práce:
Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
krmení a ošetřování skotu (krávy a mladý skot)
Poznámka:
z důvodu fyzické náročnosti a zvedání břemen o vyšší hmotnosti je práce vhodná spíše pro muže

Požadavky:
kladný vztah ke zvířatům

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: r.hambalek@tiscali.cz;
- telefonicky (v pracovní dny 08,00 - 12,00hod.) na čísle 608 420 530 - Ing. Roman Hambálek

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, zaměstnavatel AGRAS Želatovice,a.s. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
66906850
Zaměstnavatel:
AGRAS Želatovice,a.s. (25360663)
Kde budete pracovat:
AGRAS Želatovice, a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 608420530
E-mail: r.hambalek@tiscali.cz