Nabídka práce Dělník/ce gumárenské a plastikářské výroby pro tepelné procesy (obsluha strojů a zařízení) - Valašské Meziříčí na Vsetínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa DĚLNÍK/CE GUMÁRENSKÉ A PLASTIKÁŘSKÉ VÝROBY PRO TEPELNÉ PROCESY (OBSLUHA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ) v lokalitě Valašské Meziříčí na Vsetínsku přichází na pracovní trh ke dni 16.04.2024 firma - zaměstnavatel VALMON, spol. s r.o. (18055311). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 27 000 Kč hrubého.

Dělník/ce gumárenské a plastikářské výroby pro tepelné procesy (obsluha strojů a zařízení)
Odvětví:
Výroba a provoz
Obsluha strojů a zařízení pro zpracování chemikálií drcením, mícháním, teplem, filtrováním a destilací
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
16.04.2024
Mzda:
22 000 až 27 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Poznámka k nabídce práce:
Nástup možný ihned.
Možnost prodloužení doby určité
Náplň práce: obsluha strojů a zařízení.
Nabízíme: 13., 14. plat, stravenky, dovolená navíc.
První kontakt: telefonicky 571 622 583, e-mailem: pospisilova@valmon.cz.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66907555
Zaměstnavatel:
VALMON, spol. s r.o. (18055311)
Kde budete pracovat:
VALMON, spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 571622583
E-mail: pospisilova@valmon.cz

Další nabídka práce podle lokality