Nabídka práce PLC programátor/ka - Olomouc

S novou nabídkou volného pracovního místa PLC PROGRAMÁTOR/KA v lokalitě Olomouc přichází na pracovní trh ke dni 20.12.2022 firma - zaměstnavatel Elekt Labs s.r.o. (26825040). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 60 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
PLC programátor/ka
Odvětví:
Informační technologie
Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
20.12.2022
Mzda:
40 000 až 60 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Kontakt je možný POUZE e-mailem.

Jsme stabilní společnost se zaměřením na vývoj a implementaci pokročilých MES v průmyslových
podnicích. Pro rozšíření svého týmu hledáme PLC programátora.

Náplň práce:
- Programování řídícího systému PLC (především Siemens S-1200, S7-300, S7-1500), HMI
- Oživování jednoúčelových strojů nebo montážních linek
- Vizualizace operátorských panelů
- Kooperace s kolegy z oddělení vývoje SW, konstrukce, elektro a výroby
- Uvádění strojů a zařízení do provozu u zákazníků (v ČR i zahraničí)
- Servisní činnost
- Zajímavá a různorodá práce pro výrobní společnosti
- Služební cesty zhruba 2-4 dny v měsíci
Co od Vás očekáváme:
- SŠ nebo VŠ elektrotechnického zaměření
- Orientace v technické dokumentaci
- Základní znalost programování PLC
- Výhodou znalost vývoje elektroniky
- Výhodou vyhláška č. 50/78 Sb.
- Výhodou znalost programování v C/C++ nebo Delphi
- Angličtina alespoň na úrovni čtení technické dokumentace
- Logické uvažování a analytické schopnosti
- Zodpovědnost a samostatnost
- Vhodné pro absolventy VŠ
Co Vám můžeme nabídnout:
- Finanční ohodnocení dle schopností uchazeče
- Možnost profesního růstu, odborné vzdělávání
- Pružná pracovní doba – 8 - 16 nebo 9 - 17 hod.
- Více na http://www.elektlabs.cz/kariera

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66909038
Zaměstnavatel:
Elekt Labs s.r.o. (26825040)
Kde budete pracovat:
Elekt Labs s.r.o. - prac. Mozartova
Kontaktní údaje:
E-mail: office@elektlabs.cz