Nabídka práce Všeobecní administrativní pracovníci - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa VŠEOBECNÍ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 02.02.2024 firma - zaměstnavatel Czech Medical Universities, odštěpný závod v Brně (05296862). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 18 900 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Všeobecní administrativní pracovníci
Odvětví:
Administrativa
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.02.2024
Mzda:
18 900 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt e-mailem
Náplň práce: podpora zahraničních studentů, víza, ubytování, řešení problémů
Důraz na týmovou práci, časovou flexibilitu

Požadavky:
Jazyk: japonstině a angličtina plynně.
Dobrá znalost MS Office.
Pečlivost, zodpovědnost, dobrá pracovní morálka, důraz na týmovou spolupráci, časovou flexibilitu, důslednost.
Zkušenost s prací v japonské nebo asijské firmě výhodou.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské
Jazykové znalosti:
Japonština (aktivní)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, Czech Medical Universities, odštěpný závod v Brně uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66911263
Czech Medical Universities, odštěpný závod v Brně (05296862)
Czech Medical Universities, odštěpný závod v Brně Na bojišti č.p. 1470/24
Kontaktní údaje:
E-mail: yuzuka@czech-medical.org

Další nabídka práce podle lokality