Nabídka práce CNC seřizovač/operátor - Velešín na Českokrumlovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa CNC SEŘIZOVAČ/OPERÁTOR v lokalitě Velešín na Českokrumlovsku přichází na pracovní trh ke dni 18.05.2023 firma - zaměstnavatel OpeTech s.r.o. (03347401). Výše nabídnuté mzdy je 55 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
CNC seřizovač/operátor
Odvětví:
Výroba a provoz
Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
18.05.2023
Mzda:
35 000 až 55 000 Kč
Společnost OpeTech s.r.o., se sídlem ve Velešíně, se zaměřuje na komplexní dodávky v oblasti strojírenství. Hlavní výrobní program je zaměřen na CNC obrábění, laserové pálení a automatizaci průmyslové výroby.
Požadujeme:
- znalosti základů soustruhového a frézovacího obrábění
- schopnost pracovat s moderními nástroji pro řezání a měření
- znalost CAD/CAM - není nutnou podmínkou
- samostatnost, rozhodnost a spolehlivost

Náplň práce:
- Seřizování a obsluha CNC strojů (soustruh, fréza HAAS)

Nabízíme:
- flexibilní pracovní dobu
- motivující finanční ohodnocení, prostředí rodinné firmy
- nástup možný ihned

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na lukas.opekar@opetech.cz.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66911560
Zaměstnavatel:
OpeTech s.r.o. (03347401)
Kde budete pracovat:
OpeTech s.r.o. - pracoviště Velešín
Kontaktní údaje:
Tel.: 608 948 807
E-mail: lukas.opekar@opetech.cz