Nabídka práce TECHNICI PRO OPRAVY ELEKTRICKÝCH SYSTÉMŮ A MOBILNÍCH JEŘÁBŮ - Sviadnov na Frýdeckomístecku

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNICI PRO OPRAVY ELEKTRICKÝCH SYSTÉMŮ A MOBILNÍCH JEŘÁBŮ v lokalitě Sviadnov na Frýdeckomístecku přichází na pracovní trh ke dni 18.12.2023 firma - zaměstnavatel Ti kran servis s.r.o. (64084892). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
TECHNICI PRO OPRAVY ELEKTRICKÝCH SYSTÉMŮ A MOBILNÍCH JEŘÁBŮ
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
18.12.2023
Mzda:
35 000 až 40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
A11 z:4/1/2023 a:18/12/2023
Náplň práce:
- opravy mobilních jeřábů probíhají v našem servisním zázemí ve Sviadnově, často také přímo u zákazníků na celém území ČR a SR (rozmezí oprav hodiny až dny)
- pracovní dny pondělí až pátek.
Požadavky:
- řidičský průkaz sk. B (ideálně také C)
- znalost anglického nebo německého jazyka (pochopení psaného textu v servisních návodech)
- zkušenost se strojními zařízeními (ideálně např. opravy automobilů, zemědělské či důlní techniky apod.)
- časovou flexibilitu
- zaměstnance zaučíme.
Kontakt telefonicky, emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Jiné (aktivní) anglický nebo německý jazyk

Reference:
66911907
Zaměstnavatel:
Ti kran servis s.r.o. (64084892)
Kde budete pracovat:
Ti kran servis s.r.o. - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 725 835 019
E-mail: petr.vitek@tikran.cz

Další nabídka práce podle lokality