Nabídka práce FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ - ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA nebo DOCENT/KA NA KATEDRU CHEMIE - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ - ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA NEBO DOCENT/KA NA KATEDRU CHEMIE v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 11.01.2023 firma - zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci (46747885). Výše nabídnuté mzdy za (8 hod/týdně) je přinejmenším 35 000 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ - ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA nebo DOCENT/KA NA KATEDRU CHEMIE
Odvětví:
Školství (nabídky práce na Liberecku)
Profesní zařazení:
Odborní asistenti na vysokých školách
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
8
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
11.01.2023
Mzda:
35 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Předškolní zařízení
Poznámka k nabídce práce:
CHARAKTER: vzdělávací činnost - přednášky a laboratorní cvičení v oboru materiálové chemie se zaměřením na funkcionalizaci nanomateriálů, řešení výzkumných experimentálních nebo teoretických úkolů v oblasti materiálové chemie, sebevzdělávací a publikační aktivity. DOVEDNOSTI: zájem o výzkumnou práci v oblasti nanomateriálů a nanotechnologií, zájem o specializovanou výuku a vedení studentských prací v oblasti nanomateriálů a nanotechnologií, samostatnost, pracovní flexibilitu, odpovědnost. VZDĚLÁNÍ: vědecká hodnost Ph.D. v oboru chemie nebo příbuzném přírodovědném nebo technickém oboru, bezprostřední perspektiva habilitace, habilitace v oboru chemie nebo příbuzném přírodovědném nebo technickém oboru. PRAC. POMĚR: 20% úv./dle dohody, prac. sml. - na dobu určitou do 31.8.2025, další prodloužení po dohodě. NÁSTUP: březen 2023/dle dohody, mzd. zařazení A3 nebo A4 dle vnitř. mzd. předpisu a dosažené vědecké hodnosti. Mzda 35000,- Kč při plném úvazku.
Zaměstnanecké výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení.
K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné a pedagogické činnosti, seznam publikovaných odborných prací s příp. ohlasy, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předch. pracoviště. Přihlášku doručte e-mailem (volnamista@tul.cz) nebo poštou nejpozději do 12.2.2023. Výběr. řízení je od 11.1.2023 zveřejněno na úřední desce TUL

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Ano, Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Kontaktní údaje

Reference:
66914145
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci (46747885)
Kde budete pracovat:
Technická univerzita v Liberci
Kontaktní údaje:
E-mail: volnamista@tul.cz

Prohlédnout dalších 1272 nabídek práce na Liberecku