Nabídka práce Ostraha OD - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa OSTRAHA OD v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 04.04.2024 firma - zaměstnavatel Protektia s.r.o. (46965076). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 27 000 Kč .

Pracovní pozice:
Ostraha OD
Odvětví:
Obrana a ochrana
Profesní zařazení:
Pracovníci ostrahy, strážní
Počet volných míst:
11
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
04.04.2024
Mzda:
27 000 Kč
kontakt: Šašková Svatava, tel.: 734 881 686 po - pá od 9-:00 - 16:00 hod., e-mail: nabor1.centrum@protektia.cz

Místo výkonu práce: můžete si vybrat kde budete pracovat:
OD (Obchodní dům) - Radlická 1/b, 150 00 Praha 5 - Anděl
OD (Obchodní dům) - Novodvorská 994/138, 142 00 Praha 4 - Bráník
OD (Obchodní dům) - Hartigová 1685/110, 130 00 Praha 3 - Žižkov
OD (Obchodní dům) - Milady Horákové 116/109, 160 00, Praha 6 - Hradčany
OD (Obchodní dům) - Bělehradská 474/89, 120 00, Praha 2 - Vinohrady

Tesco - Veselská 663, 199 06 Praha 18 - Letňany
Tesco - nám. Hrdinů 163/3, 140 00 Praha 4 - Nusle
Tesco - Přetlucká 3295/50, 100 00 Praha 10 - Strašnice
Tesco - Skandinávská 144/25, 155 05 Praha 13 - Třebonice

Náplň práce: strážní a detektivní činnost, práce i na CCTV, kontrola dodržování bezpečnostních procesů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s bezpečnostními orgány, monitorovací činnost v prostoru objektu, práce s kamerovým systémem.
Požadujeme: čistý Rejstřík trestů, věk nad 18 let, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, praxe a certifikát strážného výhodou.

Nabízíme: práci ve stabilní společnosti společnosti, možnost poskytnutí zálohy až do výše 50% mzdy dle podmínek manažera, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti, zprostředkování certifikátu strážného. Nástup možný IHNED.
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pobočku.
Kontakt tel. 734 881 686 Po-Pá od 9.00 -16.00, na e-mail: nabor1.centrum@protektia.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66914589
Zaměstnavatel:
Protektia s.r.o. (46965076)
Kde budete pracovat:
Protektia s.r.o._ Praha
Kontaktní údaje:
Tel.: 734 881 686 po - pá od 9-:00 - 16:00 hod.
E-mail: nabor1.centrum@protektia.cz

Další nabídka práce podle lokality