Nabídka práce Operátor/operátorka ve výrobě - Hranice na Přerovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OPERÁTOR/OPERÁTORKA VE VÝROBĚ v lokalitě Hranice na Přerovsku přichází na pracovní trh ke dni 26.01.2023 firma - zaměstnavatel GLOBAL LABOUR SERVICE s.r.o. (04022734). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 24 359 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Operátor/operátorka ve výrobě
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Strojírenští kovodělníci
Počet volných míst:
50
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
26.01.2023
Mzda:
22 000 až 24 359 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování stravenkový paušál
Zvláštní prémie bonusy
Poznámka k nabídce práce:
Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
operátor výroby v automobilovém průmyslu

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Klaudia Fortuna:
- telefonicky (pondělí až pátek 09,00 - 14,00hod.) na čísle 604 243 445;
- osobně pouze po předchozím telefonickém dohovoru

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66915013
Zaměstnavatel:
GLOBAL LABOUR SERVICE s.r.o. (04022734)
GLOBAL LABOUR SERVICE s.r.o. - pracoviště Hranice, DAS Czech Republic s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 602243445
E-mail: klaudia.f@agencygls.cz

Další nabídka práce podle lokality