Nabídka práce Pomocní manipulační pracovníci v dopravě ( Operátor/ka PID) - (Okres Benešov, Okres Beroun, Okres Kladno,.. Celkem 12 okresů)

S novou nabídkou volného pracovního místa POMOCNÍ MANIPULAČNÍ PRACOVNÍCI V DOPRAVĚ ( OPERÁTOR/KA PID) v lokalitě (Okres Benešov, Okres Beroun, Okres Kladno,.. Celkem 12 okresů) přichází na pracovní trh ke dni 20.12.2023 firma - zaměstnavatel ČSAD Slaný s.r.o. (60193425). Výše nabídnuté mzdy za (5 hod/týdně) je přinejmenším 160 Kč/hod . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Pomocní manipulační pracovníci v dopravě ( Operátor/ka PID)
Odvětví:
Doprava
Profesní zařazení:
Pomocní manipulační pracovníci v dopravě
Počet volných míst:
34
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Dohoda o pracovní činnosti
Počet hodin týdně:
5
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
20.12.2023
Mzda:
160 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- kontrola funkčnosti informačního systému v režimu PID.

Telefonický nebo e-mailový kontakt možný Po - Pá 6:00 - 14:30hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, ČSAD Slaný s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66915253
Zaměstnavatel:
ČSAD Slaný s.r.o. (60193425)
Kde budete pracovat:
ČSAD Slaný s.r.o.,Středočeský kraj
Kontaktní údaje:
Tel.: 606 773 222
E-mail: personalni@icomtransport.cz

Další nabídka práce podle lokality