Nabídka práce MECHANICI MaR - MONTÁŽNÍCI ELEKTRO - Paskov na Frýdeckomístecku

S novou nabídkou volného pracovního místa MECHANICI MAR - MONTÁŽNÍCI ELEKTRO v lokalitě Paskov na Frýdeckomístecku přichází na pracovní trh ke dni 20.02.2024 firma - zaměstnavatel PEMIT, s.r.o. (63321882). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 166 Kč/hod .

Pracovní pozice:
MECHANICI MaR - MONTÁŽNÍCI ELEKTRO
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Ostatní technici elektronici
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
20.02.2024
Mzda:
166 Kč/hod
Nabízené benefity
Jiné výhody zdravotní volno, 13. a 14. plat, stravné
Poznámka k nabídce práce:
A11 z:24/1/2023 a:20/2/2024
Společnost PEMIT, s.r.o. je ryze česká projektová, montážní a servisní společnost s více než 20letou tradicí na trhu. Své služby v oblasti MaR od návrhu projektu, přes implementaci a následný servis poskytujeme nejvýznamnějším zákazníkům v celé České republice, řadu projektů dodáváme i do zahraničí.
ZÁKLADNÍ POPIS POZICE:
- montáž a kompletace různých zařízení (řídící systémy, elektro, MaR, rozvaděče, kabelové trasy).
KVALIFIKAČNÍ PŘEDPOKLADY:
- SOU/SOŠ/SŠ vzdělání elektrotechnické podmínkou, pozice vhodná i pro absolventy
- znalost a orientace v MaR technice
- pracovník má být schopen provádět svoji odbornou činnost na elektrických zařízeních dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb., které upravuje požadavky na odbornou způsobilost k výkonu činnosti na elektrických zařízeních a na odbornou způsobilost v elektrotechnice.
VÝHODOU:
- řidičský průkaz sk. B.
NAŠE NABÍDKA:
- zázemí silné společnosti se stabilním postavením na trhu
- možnost práce se zajímavými a moderními technologiemi
- pravidelná školení
- zdravotní volno (sick day), 13. a 14. plat, příspěvek na stravné
- odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností.
- nástupní plat 150 Kč/hod - týdenní úvazek = 37,5 hod + osobní ohodnocení (odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností).
KONTAKT:
- emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle §5 vyhl. 50/78 Sb. a výše
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb. a výše

Reference:
66918667
Zaměstnavatel:
PEMIT, s.r.o. (63321882)
Kde budete pracovat:
PEMIT, s.r.o. - pracoviště Paskov
Kontaktní údaje:
E-mail: sekretariat@pemit.cz

Další nabídka práce podle lokality