Nabídka práce Veterinární inspektor - Mladotice na Plzeňsku

S novou nabídkou volného pracovního místa VETERINÁRNÍ INSPEKTOR v lokalitě Mladotice na Plzeňsku přichází na pracovní trh ke dni 13.12.2023 firma - zaměstnavatel Státní veterinární správa (00018562). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 22 710 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Veterinární inspektor
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Veterinární lékaři
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
13.12.2023
Mzda:
15 390 až 22 710 Kč
Požadavky: magisterský studijní program v oblasti veterinárního lékařství nebo veterinární hygieny ukončené dosaženým titulem MVDr., řidičský průkaz sk. B
Náplň práce: odborné veterinární činnosti dle zákona č. 166/1999 Sb., o veterinární péči a o změně některých souvisejících zákonů (veterinární zákon), v platném znění.
služební telefon, služební vozidlo, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, stravenky SODEX ve výši 100,- Kč/den, rekreační chata

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Ano, Státní veterinární správa uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66918747
Zaměstnavatel:
Státní veterinární správa (00018562)
Kde budete pracovat:
Státní veterinární správa - Mladotice
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 091 896
E-mail: v.polacek.kvsp@svscr.cz: vacovska@svscr.cz

Další nabídka práce podle lokality