Nabídka práce Šikovní dělníci - Děčín

S novou nabídkou volného pracovního místa ŠIKOVNÍ DĚLNÍCI v lokalitě Děčín přichází na pracovní trh ke dni 08.03.2024 firma - zaměstnavatel RYKO a.s. (25418572). Výše nabídnuté mzdy za (38.75 hod/týdně) je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Šikovní dělníci
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři kolejových vozidel
Počet volných míst:
4
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
38.75
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
08.03.2024
Mzda:
30 000 až 50 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie
Jiné výhody
Místo výkonu práce: Dělnická č.p. 1408/29 Děčín VI-Letná 405 02

ŠIKOVNÝ DĚLNÍK - Děčín
Jsme ryze česká, rodinná firma s více než stoletou tradicí, umíme revidovat a opravovat nákladní železniční vozy. Děláme to profesionálně, s nadšením, respektem a láskou. Máme zákazníky z celé Evropy. Dokud budou jezdit vlaky, budeme tu taky.

U nás se rychle rozhodujeme, máme přehledné procesy a jasné postupy, umíme naslouchat, reagujeme na podněty, problémy řešíme. Jsme stabilní, spolehlivý a slušný zaměstnavatel. O svých 350 zaměstnanců se staráme, vážíme si svých lidí a lidské práce. I díky tomu rosteme, rozvíjíme se, modernizujeme a daří se nám. U nás platí podání ruky, neslibujeme co nemůžeme splnit, jednáme na rovinu. Šikovní, ochotní a pracovití kolegové se u nás mají dobře.

Topíme, svítíme, opravujeme. Práci máme nasmlouvanou na několik let dopředu, daří se nám, proto i dnes nabíráme nové kolegy. Rádi mezi nás přijmeme lidi, kteří se nebojí práce. Právě teď oslovujeme ty z vás, kteří věří, že se k nám hodí, mají rádi vlaky a bavilo by je pracovat u nás 5, 10, 15, 20 i více let.

Hledáme totiž šikovné a spolehlivé dělníky pro pracoviště Děčín.

Náplň práce:
práce při opravě nákladních vlaků - broušení, čištění, tryskání, vrtání, soustružení, demontáž, kontrola, výměna dílů, montáž...

Požadujeme:
• vzdělání - vyučen výhodou (zámečník, mechanik, strojař, automechanik, instalatér...)
• manuální zručnost
• vhodná pracovní zkušenost, zkušenost s výše uvedenými pracemi
• pečlivost, přesnost a zodpovědnost
• ochota a zájem pracovat a občas chodit na přesčasy (12 hodin/měsíc)

Termín nástupu:
ihned nebo dohodou

Mzdové podmínky:
mzda má fixní a variabilní složku, která je závislá na výkonu, každý potřebný přesčas platíme a za nadstandardní počty přesčasových hodin jsou zvláštní bonusy
výše nástupní mzdy dle znalostí a zkušeností, konkrétní mzdové podmínky pro nástup, období zapracování a možnosti růstu vysvětlíme u pohovoru

Benefity:
• 5 týdnů dovolené
• možnost stravování v závodní jídelně s příspěvkem
• pracovní oblečení + jeho údržbu
• benefitní systém - kafetérie
• zvýhodněný telefonní tarif
• příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
• náborový příspěvek
• řadu tradičních i netradičních odměn
• jsme přeborníkem na mimořádné odměny za mimořádné výkony a přínos

Kontakt: Jana Žáková, tel. 601 692 329 (volat 7:00 - 15:30 hod.), e-mail: j.zakova@ryko.eu

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66919039
Zaměstnavatel:
RYKO a.s. (25418572)
Kde budete pracovat:
RYKO a.s. - 01 (sídlo)
Kontaktní údaje:
Tel.: 412506131
E-mail: j.zakova@ryko.cz

Další nabídka práce podle lokality