Nabídka práce MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI/CE MECHANICKÝCH ZAŘÍZENÍ - Písek

S novou nabídkou volného pracovního místa MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI/CE MECHANICKÝCH ZAŘÍZENÍ v lokalitě Písek přichází na pracovní trh ke dni 03.04.2024 firma - zaměstnavatel Faurecia Automotive Czech Republic s.r.o. (26100045). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 27 000 Kč .

Pracovní pozice:
MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI/CE MECHANICKÝCH ZAŘÍZENÍ
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montážní dělníci mechanických zařízení
Počet volných míst:
55
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
03.04.2024
Mzda:
27 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
CIZ
Vhodné i pro absolventy.
Náplň práce: zakládání kovových komponentů do svařovacích robotů (včetně jejich oblsuhy), obsluha stroje na formování plechů/ohýbání plechových trubek, samokontrola, práce dle pracovních návodek, finální kontrola výrobků (včetně tlakové zkoušky).
Požadavky: minimálně ukončené základní vzdělání, manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, schopnost rychle se učit, předchozí zkušenosti z automotive výhodou.
Pracovní doba od 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00 hod.
Nabízíme:
Smlouva na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, příspěvek na ubytování na smluvní ubytovně, náborový příspěvek, závodní stravování, odměna za odpracované roky u zaměstnavatele, odměna za životní jubileum, příspěvek na školky, firemni akce.
Kontakt: Piltoian Olga, tel.: 724 419 401 nebo osobně recepce závodu Faurecia Automotive Czech Republic s.r.o., Průmyslová 466, 397 01 Písek, kde si může zaměstnanec vyplnit vstupní dotazník pro uchazeče.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66921143
Zaměstnavatel:
Faurecia Automotive Czech Republic s.r.o. (26100045)
Kde budete pracovat:
Faurecia Automotive Czech Republic s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 419 401
E-mail: olha.piltoian@faurecia.com

Další nabídka práce podle lokality