Nabídka práce ROZPOČTÁŘ STAVEB - Hrotovice na Třebíčsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ROZPOČTÁŘ STAVEB v lokalitě Hrotovice na Třebíčsku přichází na pracovní trh ke dni 31.01.2024 firma - zaměstnavatel V-STAV A, spol. s r.o. (25508601). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
ROZPOČTÁŘ STAVEB
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Rozpočtáři specialisté
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
31.01.2024
Mzda:
40 000 až 50 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
Zajištění a příprava všech podkladů nutných pro rozpočtování stavebních projektů společnosti
Určení a výpočet nákladů a výkonů vyplývajících ze specifických podmínek konkrétní stavby
Kontrola správnosti zpracování rozpočtu

Požadujeme:
" Orientace ve stavební dokumentaci
" SŠ/VŠ vzdělání stavebního nebo technického směru
" Znalost práce na PC - MS Office, čtení CAD výkresů, znalost rozpočtových programů
" ŘP sk. B - aktivní řidič
" Praxe na obdobné pozici ve stavebnictví výhodou
" Zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita a samostatnost

Zaměstnanecké výhody:
" Zázemí silné a stabilní společnosti
" Nadstandardní finanční ohodnocení
" Zaškolení na danou pozici od zkušených kolegů
" Rozvoj technických dovedností a znalostí
" Program zaměstnaneckých benefitů (finanční prémie, stravné, program péče o zdraví, atd.)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66921247
Zaměstnavatel:
V-STAV A, spol. s r.o. (25508601)
Kde budete pracovat:
V-STAV A, spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 400 407
E-mail: votava@vstav.cz