Nabídka práce Obsluha polygrafického stroje - Kolín

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA POLYGRAFICKÉHO STROJE v lokalitě Kolín přichází na pracovní trh ke dni 13.03.2024 firma - zaměstnavatel OTK printing & packaging a.s. (17100950). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 28 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Obsluha polygrafického stroje
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
13.03.2024
Mzda:
24 000 až 28 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Jiné výhody poukázky na děti, slevy do Vodního světa v Kolíně, sick day
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt:
Petrova Inna, tel.: 321 759 429, Po - Pá 8 - 14 hod,
e-mail: inna.petrova@otk.cz,
osobně: úterý, čtvrtek 12 - 14 hod.

Požadavky:
Zravotní způsobilost
Fyzická zdatnost, manuální zručnost
Pracovitost a pečlivost.

Náplň práce:
Napragramuje archovací/výsekový stroj
Zajišťuje archování dle technického rozkresu
Obsluhuje stroj/zařízení dle základních pokynů výrobce zařízení a dle předpisů BOZP.

Zaměstnanecké výhody:
Podnikové stravování, poukázky na děti, slevy do Vodního světa v Kolíně, sick day.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné bez maturity a bez vyučení
Jiné zdravotní způsobilost, manuální zručnost, pracovitost, pečlivost

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66921936
Zaměstnavatel:
OTK printing & packaging a.s. (17100950)
Kde budete pracovat:
OTK printing & packaging a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 321 759 429
E-mail: inna.petrova@otk.cz