Nabídka práce Horizontář - obráběč kovů - Staré Město na Bruntálsku

S novou nabídkou volného pracovního místa HORIZONTÁŘ - OBRÁBĚČ KOVŮ v lokalitě Staré Město na Bruntálsku přichází na pracovní trh ke dni 27.03.2024 firma - zaměstnavatel EMPEC Martin Peč s.r.o. (26831805). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 170 Kč/hod .

Pracovní pozice:
Horizontář - obráběč kovů
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Seřizovači a obsluha konvenčních fréz
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
27.03.2024
Mzda:
170 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
místo výkonu práce - Staré Město 135.
PS na rok s možností prodloužení pracovního poměru.
Praxe ve výrobní společnosti vítána. Vhodné pro zapálené absolventy.
Ochota učit se novým věcem
Spolehlivost, samostatnost, pracovitost
Odměny dle výkonnosti, firemní akce, mzdový růst, možnost přesčasů

Náplň pracovní činnosti:
Čtení a použití technických podkladů.
Stanovení pracovních postupů, prostředků a metod.
Určení parametrů polotovaru a sestavení nástrojů a materiálů pro pracovní proces.
Seřízení obráběcího stroje na požadované tolerance.
Příprava pracovního procesu, seřízení funkcí stroje, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů.
Odzkoušení a kontrola funkce vyrobených předmětů za použití různých měřících a zkušebních přístrojů.
Kontrola nástrojů a nastavení a seřízení stroje pomocí příslušných obsluhovacích prvků.
Tvorba jednoduchých programů na základě výkresové dokumentace.
Kat. prací: sk. 2
Možnost zaměstnání na DPČ.

Hlásit se telefonicky na tel. čísle 605 758 285 nebo e-mailem: konstrukce@empec.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66922166
Zaměstnavatel:
EMPEC Martin Peč s.r.o. (26831805)
Kde budete pracovat:
EMPEC Martin Peč s.r.o. - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 605758285
E-mail: konstrukce@empec.cz