Nabídka práce Psycholog/psycholožka PPP a SPC - (Okres Svitavy)

S novou nabídkou volného pracovního místa PSYCHOLOG/PSYCHOLOŽKA PPP A SPC v lokalitě (Okres Svitavy) přichází na pracovní trh ke dni 15.12.2023 firma - zaměstnavatel Pedagogicko-psychologická poradna, Ústí nad Orlicí, Královéhradecká 513 (70847142). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 42 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Psycholog/psycholožka PPP a SPC
Odvětví:
Školství
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Pedagogičtí psychologové
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
15.12.2023
Mzda:
32 000 až 42 000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: poskytování krizové intervence, psychologické poradenství související se vzdělávací dráhou dětí a mládeže, kontaktní činnosti zaměřené na jedince a skupiny se zvýšeným rizikem školní neúspěšnosti nebo vzniku problémů v osobním a sociálním vývoji, provádění individuálních a skupinových psychologických vyšetření dětí a mládeže podle stanovených postupů.
POŽADAVKY: ukončené magisterské studium v oboru jednooborová psychologie nebo psychologie - speciální pedagogika
NABÍZÍME: práci v kolektivu, zaměstnanecké benefity
Pracovní poměr - nástup dle dohody s výhledem na dobu neurčitou.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky
Informace k výběrovému řízení na www.pppuo.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Reference:
66922979
Pedagogicko-psychologická poradna, Ústí nad Orlicí, Královéhradecká 513 (70847142)
Kde budete pracovat:
Pedagogicko-psychologická poradna - Svitavy, M.T.
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 611 690
E-mail: novotna@pppuo.cz

Další nabídka práce podle lokality