Nabídka práce Customer Service Representative - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 10.02.2023 firma - zaměstnavatel Ortho-Clinical Diagnostics Czech s.r.o. (02895862). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 41 000 Kč .

Pracovní pozice:
Customer Service Representative
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
10.02.2023
Mzda:
41 000 Kč
Afonina Hanna, e-mail: hanna.afonina@orthoclinicaldiagnostics.com

Náplň práce: Každodenní komunikace s firemními klienty, příjem, správa a řešení zákaznických dotazů ohledně objednávek, dostupnosti produktů, obecných informací

Požadujeme: výborná znalost anglického jazyka (ústně i písemně), znalost Turečtiny výhodou, vynikající komunikačníá dovednosti

Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvek na MHD, dny dovolené navíc

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66924457
Zaměstnavatel:
Ortho-Clinical Diagnostics Czech s.r.o. (02895862)
Kde budete pracovat:
Ortho-Clinical Diagnostics Czech s.r.o.
Praha , Radlická 3201
Kontaktní údaje:
E-mail: hanna.afonina@quidelortho.com

Další zaměstnání podle lokality

Často poptávaná práce