Nabídka práce Všeobecní administrativní pracovníci - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa VŠEOBECNÍ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 16.02.2023 firma - zaměstnavatel CITIC Europe Holdings a.s.. (04170792). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 40 000 Kč .

Pracovní pozice:
Všeobecní administrativní pracovníci
Odvětví:
Administrativa
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
16.02.2023
Mzda:
40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Maternová Dita Ing., e-mail: dita.maternova@citiceurope.com

Náplň práce:
- Slouží jako primární kontaktní bod v právním úseku pro všechny dotazy mateřské společnosti, včas a profesionálně řídí a odpovídá na požadavky
- Připravuje a poté komunikuje s mateřskou společností v Číně přesné a aktuální zprávy
- Udržujte organizovaný a přístupný archivační systém všech dokumentů pro mateřskou společnost, korespondence a veškerých záznamů
- Hlídá termíny pro zpracování zpráv požadovaných mateřskou společností a zajišťuje, aby všechny reporty byly odesílány včas
- Podle potřeby vykonává administrativní úkony související s výše uvedenými činnostmi
- Právní překlady a tlumočení

Požadavky:
- středoškolské nebo bakalářské vzdělání
- právní vzdělání výhodou
- preferujeme kandidáty/ky se zkušeností min. 5 a více let praxe
- time management a důraz na detail
- znalost práce na PC
- zodpovědnost a samostatnost
- dobré vyjednávací, komunikační a organizační schopnosti
- prozákaznický přístup
- znalost češtiny
- znalost čínštiny
- znalost angličtiny výhodou

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Práce s PC
Jazykové znalosti:
Čínština (aktivní)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66926636
Zaměstnavatel:
CITIC Europe Holdings a.s.. (04170792)
Kde budete pracovat:
CITIC Europe Holdings a.s.
Praha , Nekázanka 858
Kontaktní údaje:
E-mail: dita.maternova@citiceurope.com