Nabídka práce PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - Libice nad Cidlinou na Nymbursku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH v lokalitě Libice nad Cidlinou na Nymbursku přichází na pracovní trh ke dni 27.02.2023 firma - zaměstnavatel Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy (42744326). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 23 500 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Odvětví:
Zdravotnictví
Sociální pracovníci specialisté a další specialisté v sociální oblasti ve veřejné správě
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
27.02.2023
Mzda:
21 250 až 23 500 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Nástup: ihned nebo dle dohody
Pracoviště: Husova 2, Libice nad Cidlinou
Náplň práce:
- oskytování péče seniorům a osobám se zdravotním postižením
- zajištění pomoci a podpory při běžných denních činnostech
- doprovody klientů k lékařům, na nákupy, atd. (dovozy služebním vozem)
- příprava aktivizačních programů pro klienty služeb
- individuální plánování a vedení další dokumentace

Požadujeme:
- základní nebo střední vzdělání
- zájem o práci s cílovou skupinou
- aktivní užívání řidičského oprávnění skupiny B
- znalost práce na PC - základní uživatelská úroveň
- komunikativnost, ochotu k týmové spolupráci
- pozitivní a trpělivý přístup

Výhodou:
- zkušenost s prací se seniory
- kurz pracovníka v sociálních službách

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- nárůst mzdy po zkušební době
- možnost zkráceného úvazku (nejedná se o zkrácenou prac. dobu, zachována 12 hod. délka směny)
- supervizní a metodickou podporu
- možnost získání rekvalifikace - pracovník v sociálních službách
- po uplynutí jednoho roku prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
- možnost využití zvýhodněného Zaměstnaneckého T- mobile programu (až 4 SIM karty na osobu) při získání pracovního poměru na dobu neurčitou
- práci v přátelském kolektivu a příjemném prostředí
- možnost dalšího vzdělávání
- příspěvek na stravování
- zázemí stabilní organizace
Pozice je vhodná pro cizince, kteří nepotřebují pracovní povolení - minimální znalost češtiny na úrovni A1.
Pokud Vás tato pracovní pozice zaujala, budeme se těšit na Váš strukturovaný životopis a motivační dopis.
V případě zájmu kontaktujte pondělí - pátek Mgr. Danu Batalovou, na tel. 734 809 127.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66929444
Zaměstnavatel:
Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy (42744326)
Kde budete pracovat:
Domov pro seniory Libice nad Cidlinou
Kontaktní údaje:
Tel.: 734 809 127
E-mail: batalova.dana@diakonie-střed.cz