Nabídka práce lesní dělník - pěstební činnost - (Okres Tábor)

S novou nabídkou volného pracovního místa LESNÍ DĚLNÍK - PĚSTEBNÍ ČINNOST v lokalitě (Okres Tábor) přichází na pracovní trh ke dni 21.03.2023 firma - zaměstnavatel GULAG GANG s.r.o. (11896159). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 25 000 Kč hrubého. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
lesní dělník - pěstební činnost
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Profesní zařazení:
Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti
Počet volných míst:
6
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
21.03.2023
Mzda:
20 000 až 25 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování možnost zajištění
Jízdní výhody zajištění dopravy na pracoviště
Zvláštní prémie
Jiné výhody zálohy
Náplň práce: Sadba stromků, nátěry, ožínání stromků, stavba, bourání oplocenek, stahování klestu apod. NUTNÁ fyzická zdatnost.

Nabízíme: možnost ubytování, prémie, zajištění dopravy na pracoviště, zálohy.

Kontakt: e-mailem, telefonicky.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Bez vzdělání

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel GULAG GANG s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
66929725
Zaměstnavatel:
GULAG GANG s.r.o. (11896159)
Kde budete pracovat:
GULAG GANG s.r.o._
Kontaktní údaje:
Tel.: 773 666 486
E-mail: eremita@email.cz

Další nabídka práce podle lokality