Nabídka práce DĚLNÍK / DĚLNICE VE VÝROBĚ - Frýdek-Místek

S novou nabídkou volného pracovního místa DĚLNÍK / DĚLNICE VE VÝROBĚ v lokalitě Frýdek-Místek přichází na pracovní trh ke dni 22.04.2024 firma - zaměstnavatel Beskydské uzeniny, a.s. (26790203). Výše nabídnuté mzdy za (38.75 hod/týdně) je 33 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
DĚLNÍK / DĚLNICE VE VÝROBĚ
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha strojů na zpracování a konzervování masa a ryb
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
38.75
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
22.04.2024
Mzda:
25 000 až 33 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody docházkový bonus, náborový bonus
Poznámka k nabídce práce:
A11 z:2/3/2023 a:22/4/2024
NÁPLŇ PRÁCE:
- obsluha automatizované plnící linky na výrobu šunek a salámů, vybalování produktů z forem
- kontrola kvality produktů.
POŽADUJEME:
- manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost, ochotu pracovat v chladném prostředí, smysl pro pořádek a čistotu.
VÝHODOU:
- zkušenosti v potravinářském odvětví.
NABÍZÍME:
- zázemí v české výrobní společnosti s dlouholetou tradicí, perspektivu dlouhodobého zaměstnání, zaškolení na pozici
- pracovní poměr na dobu určitou 1-roku, poté s možností prodloužení
- pracovní dny pondělí až pátek
náborový bonus ve výši 10.000 Kč, docházkový bonus ve výši 3.000 Kč / kvartál, obědy za 30 Kč, výkonnostní odměny, zaměstnaneckou slevu na sortiment produktů, odměny za pracovní i životní jubilea.
KONTAKT telefonicky, emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66931130
Zaměstnavatel:
Beskydské uzeniny, a.s. (26790203)
Kde budete pracovat:
Beskydské uzeniny, a.s. - pracoviště Frýdek-Místek
Kontaktní údaje:
Tel.: 604 297 088
E-mail: jobs@chodura.cz