Nabídka práce Projektanti telekomunikačních sítí - Zlín

S novou nabídkou volného pracovního místa PROJEKTANTI TELEKOMUNIKAČNÍCH SÍTÍ v lokalitě Zlín přichází na pracovní trh ke dni 25.03.2024 firma - zaměstnavatel ZLINPROJEKT a.s. (25519662). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Projektanti telekomunikačních sítí
Odvětví:
Výroba a provoz
Informační technologie
Inženýři projektanti, konstruktéři v oblasti elektronických komunikací
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
25.03.2024
Mzda:
25 000 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Poznámka k nabídce práce:
Nástup možný IHNED

Náplň práce:
projektová činnost ve výstavbě - zpracování dokumentace pro vyddání rozhodnutí o umístění linové stavby, zajištění stavebního titulu (ÚR/ ÚS), projektování optických a metalických kabelových sítí
Požadavky:
ŘP skupina B, vzdělání elektrotechnického nebo stavebního směru, práce na PC (office, grafika, CAD), pečlivost, schopnost samostatného rozhodování, komunikativnost, základní znalost projektování inženýrských sítí

Zaměstnanecké výhody: stabilní a rostoucí zaměstnavatel, jistotu dlouhodobé spolupráce se stálými zákazníky, nadstandardní finanční bonusy, možnost parkování zdarma, sick day

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66931586
Zaměstnavatel:
ZLINPROJEKT a.s. (25519662)
Kde budete pracovat:
ZLINPROJEKT a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 577 607 260, 602 112 709
E-mail: Olga.machalinkova@zlinprojekt.cz