Nabídka práce Mechanik/čka opravář/ka k.v. - Šumperk

S novou nabídkou volného pracovního místa MECHANIK/ČKA OPRAVÁŘ/KA K.V. v lokalitě Šumperk přichází na pracovní trh ke dni 02.01.2024 firma - zaměstnavatel ŠKODA PARS a.s. (25860038). Výše nabídnuté mzdy je 30 500 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Mechanik/čka opravář/ka k.v.
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři kolejových vozidel
Počet volných míst:
4
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
02.01.2024
Mzda:
27 100 až 30 500 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Osobní kontakt;
Náplň práce:
- demontáž, montáž a rekonstrukce jednotlivých dílů kolejových vozidel
- zámečnické práce
- opravy vadných dílů
- zhotovování náhradních dílů

Požadavky: buď vyučen v oboru mechanik opravář, zámečník nebo praxe v oboru, znalost práce dle výkresové dokumentace, pečlivost, spolehlivost, ochota se učit.
Pracovní doba: primárně jednosměnný provoz od 6.00 hod do 14.00 hod., výhledově dvousměnný provoz, tzn. od 6.00 do 14.00 hod. a od 14.00 do 22.00 hod.

Výhody:
- možnost podílet se na velkých projektech
- přátelské pracovní prostředí a různorodá práce ve stabilní firmě
- podporující a férový přístup
- možnost vzdělávat se a dále rozvíjet vlastní kvalifikaci
- motivující mzdové ohodnocení

Benefity:
- náborový příspěvek ve výši jednonásobku nominální mzdy
- dotované stravování v prostorách společnosti- základní cena oběda pro zaměstnance je
27 Kč (4 druhy jídla) + možnost drobného nákupu v kantýně
- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1.500,- Kč měsíčně
- příspěvek na sportovní a kulturní aktivity - EDENRED ve výši 1.000,-Kč měsíčně
- jazykový kurz
- v odůvodněných případech možný příspěvek na ubytování
- zvýhodněné volání v rámci O2
- pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
- 25 dnů dovolené
Kontakt: osobně po-pá od 9.00 do 11.30 hod, případně po dohodě v jinou dobu, s sebou alespoň stručný životopis, telefonicky, e-mailem Michal Mazánek, Tetiana Povolotska, 583365545, 583365571, michal.mazanek@skodagroup.com, miroslava.svestkova@skodagroup.com.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66933045
Zaměstnavatel:
PARS Šumperk volná místa

Kde budete pracovat:
ŠKODA PARS a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 583365545
E-mail: michal.mazanek@skodagroup.com