Nabídka práce Projektoví manažeři - Týnec nad Sázavou na Benešovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PROJEKTOVÍ MANAŽEŘI v lokalitě Týnec nad Sázavou na Benešovsku přichází na pracovní trh ke dni 23.11.2023 firma - zaměstnavatel MetalCasting s.r.o. (03307034). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 60 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Projektoví manažeři
Odvětví:
Věda a výzkum
Management
Řídící pracovníci v oblasti projektování (kromě ve stavebnictví)
Pracovní poměr - plný úvazek
Dohoda o provedení práce
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
23.11.2023
Mzda:
40 000 až 60 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce Projektový manažer
" Vedení technicko - výrobních projektů
" Komunikace se zákazníkem v českém a anglickém jazyce
" Koordinace nových produktů, projekt a změn
" Plánování zdrojů, tvorba harmonogramu projektu
" Efektivní koordinace výrobního týmu
" Úzká spolupráce s týmem kvality a obchodu
" Průběžný monitoring a reporting
Požadavky:
" Ukončené VŠ vzdělání technického, nebo ekonomického směru
" Perfektní komunikační schopnosti, schopnost vést podřízené, asertivitu při jednání s podřízenými a s pracovníky výroby, aktivní a solidní jednání se zákazníky
" Zkušenosti s prací ve výrobním nebo informačním programem ( Hellios)
" Orientace ve výkresové dokumentaci
" Angličtina slovem i písmem (B2)
" Znalost práce na PC (MS Office, Outlook…)
" Loajalitu, týmovost, zodpovědnost
" Navrhování optimalizace a zefektivnění výrobních procesů.
První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské
Dovednosti:
Práce s PC
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66933578
Zaměstnavatel:
MetalCasting s.r.o. (03307034)
Kde budete pracovat:
MetalCasting s.r.o. - Ing. Františka Janečka
Kontaktní údaje:
Tel.: 737 809 895
E-mail: obchod@metalcasting.cz