Nabídka práce FAKULTA STROJNÍ - ODBORNÝ ASISTENT/ODBORNÁ ASISTENTKA PRO KATEDRU TEXTILNÍCH A JEDNOÚČELOVÝCH STROJŮ - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa FAKULTA STROJNÍ - ODBORNÝ ASISTENT/ODBORNÁ ASISTENTKA PRO KATEDRU TEXTILNÍCH A JEDNOÚČELOVÝCH STROJŮ v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 17.03.2023 firma - zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci (46747885). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 35 000 Kč . Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
FAKULTA STROJNÍ - ODBORNÝ ASISTENT/ODBORNÁ ASISTENTKA PRO KATEDRU TEXTILNÍCH A JEDNOÚČELOVÝCH STROJŮ
Odvětví:
Školství (volná místa na Liberecku)
Profesní zařazení:
Odborní asistenti na vysokých školách
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
17.03.2023
Mzda:
35 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování
Předškolní zařízení
Poznámka k nabídce práce:
CHARAKTERISTIKA: pedagogická, vědeckovýzkumná, publikační činnost, sebevzdělávací aktivity, vedení bakalářských, diplomových a konzultace disertačních prací, výuka odborných předmětů, samostatné řešení vědeckých, výzkumných a vývojových úkolů, příprava a realizace projektů, spolupráce s průmyslovými partnery. DOVEDNOSTI: zkušenosti v oblasti konstrukce strojů a zařízení, zejména textilních a jednoúčelových strojů, zaměření na konstrukci strojů na výrobu nanovláken výhodou, způsobilost pro pedagogickou, vědeckovýzkumnou a publikační činnost, samostatnost, komunikativnost, práce v týmu, pracovní flexibilita a odpovědnost, znalost anglického jazyka, další jazyky jsou výhodou, znalost CAD SW, mezinárodní zkušenosti v podobě odborné stáže, či spolupráce, jsou výhodou. VZDĚLÁNÍ: ukončené doktorské studium v oboru konstrukce strojů a zařízení, vysokoškolské vzdělání v oboru konstrukce strojů a zařízení (specializace na textilní a jednoúčelové stroje jsou výhodou). PRAC.POMĚR: 100% úvazek/dle dohody, prac. sml. - na dobu určitou v délce 1 rok (s možností prodloužení). NÁSTUP: květen 2023/dle dohody, mzd. zařazení A3 dle vnitř. mzd. předpisu a dosažené vědecké hodnosti.
Zaměstnanecké výhody: ubytování, podnikové stravování, předškolní zařízení
K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné, vědecké a výzkumné činnosti, seznam publikovaných odborných prací s případnými ohlasy, doklady o ukončeném vzdělání, doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předch. pracoviště. Přihlášku s doklady doručte poštou nebo elektronicky (volnamista@tul.cz) nejpozději do 16.4.2023. Výběr. řízení je od 17.3.2023 zveřejněno na úřední desce TUL (https://www.tul.cz/univerzita/uredni-deska/kariera/).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Práce s PC - autocad
Jiné CAD SW
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Kontaktní údaje

Reference:
66936226
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci (46747885)
Kde budete pracovat:
TUL - Fakulta strojní
Kontaktní údaje:
E-mail: volnamista@tul.cz

Prohlédnout dalších 1338 nabídek práce na Liberecku