Nabídka práce Pracovník přímé obslužné péče sociální rehabilitace - Jablonec nad Nisou

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK PŘÍMÉ OBSLUŽNÉ PÉČE SOCIÁLNÍ REHABILITACE v lokalitě Jablonec nad Nisou přichází na pracovní trh ke dni 31.01.2024 firma - zaměstnavatel Sdružení TULIPAN, z. s. (26672472). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 15 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Pracovník přímé obslužné péče sociální rehabilitace
Odvětví:
Zdravotnictví
Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče
Úvazek:
Dohoda o pracovní činnosti
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
31.01.2024
Mzda:
13 000 až 15 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Co vás čeká:
Služba je koncipována jako dlouhodobá a pravidelná podpora samostatnosti, nezávislosti a soběstačnosti klienta služby prostřednictvím nácviku a uskutečňování běžných, pro samostatný život nezbytných činností.

o Respektování volby - vedeme klienta k tomu, aby byl za sebe zodpovědný, samozřejmě s ohledem na jeho rozumové schopnosti.
o Podpora rozvoje samostatnosti a posilování sociálního začleňování.
o Poskytování sociální služby terénní a ambulantní formou.
o Spolupráce s dalšími organizacemi.
o Flexibilita - služba se pružně přizpůsobuje potřebám klientů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Pro úspěšný výkon této profese je nutná vhodná komunikace s klienty, empatie a disponovat odbornými znalostmi a psychickou odolností.

Co vám můžeme nabídnout:
- odborné zaškolení, podporu týmu
- firemní slevy

Kontakt: e-mailem, telefonicky 8:30 až 13:30 hod.

Více informací na www.sdruzenitulipan.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Reference:
66936566
Zaměstnavatel:
Sdružení TULIPAN, z. s. (26672472)
Kde budete pracovat:
Sdružení TULIPAN, z. s. - Poštovní Jbc
Kontaktní údaje:
Tel.: 774 450 165
E-mail: maidlova@sdruzenitulipan.cz