Nabídka práce Obchodní referent/ka - Rotava na Sokolovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ REFERENT/KA v lokalitě Rotava na Sokolovsku přichází na pracovní trh ke dni 01.03.2024 firma - zaměstnavatel ROTAS STROJÍRNY spol. s r.o. (64356922). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 60 000 Kč hrubého. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
Obchodní referent/ka
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní referenti
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
01.03.2024
Mzda:
40 000 až 60 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování možnost ubytování na ubytovně,možnost získání služebního bytu
Náplň práce: Denní osobní komunikace se zákazníkem (ČJ, AJ případně NJ). Příprava podkladů pro obchodní jednání. Tvorba cenové kalkulace. Obchodní činnost. Administrativní práce. Zahraniční služební cesty. Účast na vnitrofiremních poradách.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Praxe v povoláních:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Zodpovědnost,spolehlivost, Schopnost pracovat samostatně,rychle a přesně
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) Znalost AJ nebo NJ,obojí výhodou

Ano, zaměstnavatel ROTAS STROJÍRNY spol. s r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
66943227
Zaměstnavatel:
ROTAS STROJÍRNY spol. s r.o. (64356922)
Kde budete pracovat:
ROTAS STROJÍRNY spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 352 668 296
E-mail: kancelar.reditele@rotas-strojirny.cz

Další nabídka práce podle lokality