Nabídka práce Pomocní pracovníci v obchodě - Pečky na Kolínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa POMOCNÍ PRACOVNÍCI V OBCHODĚ v lokalitě Pečky na Kolínsku přichází na pracovní trh ke dni 02.01.2024 firma - zaměstnavatel HANGÁR PEČKY s.r.o. (05383421). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 18 900 Kč .

Pracovní pozice:
Pomocní pracovníci v obchodě
Odvětví:
Služby
Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.01.2024
Mzda:
18 900 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt:
e-mail: hr1tin@seznam.cz ,
osobně: Tř. 5. května 1156, Pečky.

Požadujeme:
Komunikativnost, pečlivost, zodpovědnost, vietnamština - výhodou.

Náplň práce:
Komunikovat se zákazníky a starat se o jejich spokojenost, doplnění zboží, čištění a údržba povrchů a zařízení.

Pracovní doba dle domluvy se zaměstnavatelem, možnost pracovat o víkendu.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Jiné komunikativnost, pečlivost, zodpovědnost

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66944280
Zaměstnavatel:
HANGÁR PEČKY s.r.o. (05383421)
Kde budete pracovat:
HANGÁR PEČKY s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: hr1tin@seznam.cz