Nabídka práce PRODAVAČ/-KA SMÍŠENÉHO ZBOŽÍ - VEDOUCÍ (m+ž) - Litvínov na Mostecku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRODAVAČ/-KA SMÍŠENÉHO ZBOŽÍ - VEDOUCÍ (M+Ž) v lokalitě Litvínov na Mostecku přichází na pracovní trh ke dni 28.03.2024 firma - zaměstnavatel Nguyen Van Hanh (27982955). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 21 300 Kč .

Pracovní pozice:
PRODAVAČ/-KA SMÍŠENÉHO ZBOŽÍ - VEDOUCÍ (m+ž)
Odvětví:
Management
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Počet volných míst:
3
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
28.03.2024
Mzda:
21 300 Kč
Poznámka k nabídce práce:
PRODAVAČ/-KA SMÍŠENÉHO ZBOŽÍ
HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE:
- směny 12h - krátký/dlouhý týden.
Hlavní náplň práce:
- komunikace s dodavateli a se zákazníky (prodej, vyřizování reklamací), monitoring skladu (objednávání, naskladňování zboží a doplňování zboží na regály)
- nutnost znalosti vietnamského jazyka na úrovni B1 (komunikační jazyk na pracovišti). - Požadujeme fyzickou zdatnost, časovou flexibilitu, pečlivost, zodpovědnost a samostatnost.

HLÁSIT SE: Cuong Pham Duy (Petr Pham) Bc., tel.: 776 628 128 volat POUZE každé pondělí od 10.00 do 12.00 hod,, e-mail: petrphamcz@gmail.com - zaslat životopis, osobní schůzka lze sjednat telefonicky nebo mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66944588
Zaměstnavatel:
Nguyen Van Hanh (27982955)
Kde budete pracovat:
Nguyen Van Hanh
Kontaktní údaje:
Tel.: 776 628 128