Nabídka práce *obchodník - Žďár nad Sázavou

S novou nabídkou volného pracovního místa *OBCHODNÍK v lokalitě Žďár nad Sázavou přichází na pracovní trh ke dni 13.02.2024 firma - zaměstnavatel Industry CZ, s.r.o. (28280083). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 25 000 Kč .

Pracovní pozice:
*obchodník
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní referenti
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
13.02.2024
Mzda:
25 000 Kč
Obchodní společnost Industry CZ, s.r.o. , Žďár nad Sázavou, nabízí pracovní pozici obchodníka v oboru zaměřeného především na automobilovou oblast.
Náplň práce:
* prodej výrobků pro servis a údržbu automobilů, strojů a mechanizace
* obchodní činnost, obsluha e-shopu, komunikace se zákazníky
* občasná práce ve skladu, příjem a expedice zboží
Požadujeme a očekáváme:
* samostatnost a aktivní přístup k práci
* znalosti z oboru opravy aut výhodou nikoliv podmínkou
* komunikativní schopnosti, tvořivé naladění s cílem uspět
* schopnost organizace práce a důslednost při plnění úkolů
* pečlivost, spolehlivost a naladění na týmovou spolupráci
Nabízíme:
* práci v perspektivním oboru s pracovní smlouvou na plný úvazek
* nástupní plat dle předpokladů uchazeče
* stravenkový paušál a příspěvek na dovolenou
* osobní prémie dle úspěšně odvedené práce
* přátelský kolektiv a podporu pro tvou práci
Kontaktní osoba: Mgr. Pavel Novák - mail: novak@bgauto.cz
NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ, výběrové řízení proběhne na pozvání po předchozím zaslání životopisu mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66945703
Zaměstnavatel:
Industry CZ, s.r.o. (28280083)
Kde budete pracovat:
Industry CZ, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 721 470 173
E-mail: novak@industrycz.cz