Nabídka práce VÝROBCE OBALŮ (UMĚLÝCH STŘEV) - České Budějovice

S novou nabídkou volného pracovního místa VÝROBCE OBALŮ (UMĚLÝCH STŘEV) v lokalitě České Budějovice přichází na pracovní trh ke dni 01.03.2024 firma - zaměstnavatel VISCOFAN CZ s.r.o. (26021145). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 30 980 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
VÝROBCE OBALŮ (UMĚLÝCH STŘEV)
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
01.03.2024
Mzda:
25 000 až 30 980 Kč
Smlouva se uzavírá nejprve na dobu určitou, poté na dobu neurčitou.
Směnný provoz: 12hodinové směny nebo 8hodinové směny.
NÁPLŇ PRÁCE:
- zpracovávání materiálů dle platných specifikací/ standardů a kontrola hotového výrobku,
- vyřazování výrobků, které se neslučují se specifikací/standardy,
- ukládání a označování hotových výrobků dle platné specifikace a standardů.
POŽADUJEME: manuální zručnost, odpovědnost, samostatnost.
ZAM. VÝHODY: stravování, pracovní oděvy, bonus za výkon.
KONTAKT: telefonicky 8 - 15 hod. nebo e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66946881
Zaměstnavatel:
VISCOFAN CZ s.r.o. (26021145)
Kde budete pracovat:
VISCOFAN CZ s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 739 528 588
E-mail: sevcikovam@gamex.viscofan.com

Další nabídka práce podle lokality