Nabídka práce ŘIDIČ - DĚLNÍK VE STAVEBNICTVÍ - Žamberk na Orlickoústecku

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČ - DĚLNÍK VE STAVEBNICTVÍ v lokalitě Žamberk na Orlickoústecku přichází na pracovní trh ke dni 21.04.2023 firma - zaměstnavatel SOVA stavební s.r.o. (29162360). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
ŘIDIČ - DĚLNÍK VE STAVEBNICTVÍ
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
21.04.2023
Mzda:
20 000 až 30 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu práce: Nádražní č.p. 500, 564 01 Žamberk
Požadujeme:
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
- časovou flexibilitu
- ŘP sk. B - aktivní řidič
- ŘP sk. C výhodou
Pracovní náplň:
- nákup, rozvoz a skládání stavebního materiálu
- pomoc při realizaci staveb
- pomocné stavební práce
- pracovní doba od 7.00h
Nabízíme: pracovní oděv, možnost pracovního postupu, mobilní telefon
PRVOTNÍ KONTAKT PÍSEMNĚ - p. Martin Bernaťák, e-mail : pujcovna@vyskovepracesova.cz; následně telefonicky na č. 733 148 364

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66947037
Zaměstnavatel:
SOVA stavební s.r.o. (29162360)
Kde budete pracovat:
SOVA stavební s.r.o. - pracoviště Žamberk
Kontaktní údaje:
Tel.: 733 148 364
E-mail: pujcovna@vyskovepracesova.cz

Další nabídka práce podle lokality