Nabídka práce Hlavní účetní - Kopřivnice na Novojičínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa HLAVNÍ ÚČETNÍ v lokalitě Kopřivnice na Novojičínsku přichází na pracovní trh ke dni 22.12.2023 firma - zaměstnavatel REMOSKA s.r.o. (01885219). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Hlavní účetní
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Odborní fakturanti
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
22.12.2023
Mzda:
30 000 až 40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
z: 27.4.2023, a: 1.12.2023
Popis pozice:
- zodpovídá za měsíční závěrky a celkovou účetní závěrku, provádí kontrolu správnosti účetních operací
- zpracování přiznání k DPH, KH, SH, silniční dani, dani z příjmů
- spolupracuje s vedením společnosti, s daňovým poradcem a s auditory
- spolupracuje na přípravě reportů pro banky a jiných výkazů
- zpracovává finanční operace: pokladny, banky, úvěry, dotace, připravuje příkazy do banky
- kontrola a zaúčtování cestovních příkazů

Zpracovává personalistiku, mzdy, docházky a zpracování daní z příjmů. Je zodpovědná za správnost výpočtů mezd, daní a pojistného. Komunikuje s úřady, zdravotními pojišťovnami a OSSZ
Spolupracuje při implementaci, správě a údržbě účetního a informačního systému

Požadujeme:
- Středoškolské vzdělání ekonomického směru, VŠ výhodou
- Zkušenost na dané pozici
- Znalost účetních a daňových standardů a postupů dle české legislativy
- Znalost účetního softwaru PREMIER výhodou
- Samostatnost, pečlivost a chuť se vzdělávat

Nabízíme
- odpovídající mzdové ohodnocení
- zajímavou a různorodou práci
- zázemí úspěšné české výrobní společnosti
- zaměstnanecké benefity
- stravenky, pružná pracovní doba

Svůj životopis zašlete na e-mail: bordovska@remoska.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66948919
Zaměstnavatel:
REMOSKA s.r.o. (01885219)
Kde budete pracovat:
REMOSKA s.r.o. - výrobní hala Vlčovice
Kontaktní údaje:
E-mail: bordovska@remoska.cz

Další nabídka práce podle lokality