Nabídka práce Prodejce zahradnického sortimentu/zahradník/zahradnice HPP - Plzeň

S novou nabídkou volného pracovního místa PRODEJCE ZAHRADNICKÉHO SORTIMENTU/ZAHRADNÍK/ZAHRADNICE HPP v lokalitě Plzeň přichází na pracovní trh ke dni 25.03.2024 firma - zaměstnavatel Jiří Maryška (47704055). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 26 000 Kč .

Pracovní pozice:
Prodejce zahradnického sortimentu/zahradník/zahradnice HPP
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Profesní zařazení:
Zahradníci floristé a květináři
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
25.03.2024
Mzda:
26 000 Kč
ŽIVOTOPIS PROSÍME ZASLAT NA E-MAIL: jiri.maryska@eslamenka.cz
Co budete dělat:
Budete součástí 17ti členného týmu floristů, zahradníků, vazačů a prodejců. Budete mít na starosti maloobchodní prodej letniček a sazenic, semen, přípravků na ochranu a výživu rostlin, doplňků pro zahrádkáře v našem oblíbeném obchodě, budete pečovat o objednávání zboží a kvalitu prodeje. Budete se podílet na údržbě a sklizni naší vlastní květinové produkce a příležitostných realizacích větších zakázek přímo u zákazníků. Sezonně se budete podílet na výrobě a prodeji vazačských výrobků - věnců a dalších dekorací.

Pokud vlastníte řidičské oprávnění: budete služebním vozem obstarávat rozvoz objednávek zákazníkům, závozy zboží po Plzni a okolí.

Kde: prodejny Slaměnka květiny Plzeň - Americká tř. 21, Slovanská tř. 201

Kdy: všední dny ranní 7:30-16hod., odpolední 10-18:30hod., alespoň 3 víkendové dny: sobota 7:30-14hod., neděle 9:30-16:30hod.

Požadavky:
jste zapálení do zahrady/kytiček a zahradničení - své znalosti prohloubíte v kolektivu zkušených odborníků, splňujete zákonné zdravotní požadavky, ŘP B (není podmínkou)

Slaměnka květiny je třicet let na plzeňském trhu - jsme rodinná firma se zavedenými dvěma maloobchodními pobočkami v Plzni, floristickým eshopem, floristickou vazárnou a vlastní drobnou produkcí rostlin. Jsme členem Asociace floristů a květinářů ČR. Jsme akreditovaným školicím místem pro získávání kvalifikace Florista/Floristka a Vazač květin.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66950047
Zaměstnavatel:
Jiří Maryška (47704055)
Kde budete pracovat:
Jiří Maryška - SLAMĚNKA [349]
Kontaktní údaje:
E-mail: jiri.maryska@eslamenka.cz

Další nabídka práce podle lokality