Nabídka práce Recepční - provozovna KORZO LIPNO s. r. o.-314

S novou nabídkou volného pracovního místa RECEPČNÍ v lokalitě provozovna KORZO LIPNO s. r. o.-314 přichází na pracovní trh ke dni 11.09.2023 firma - zaměstnavatel KORZO LIPNO s. r. o. (28138953). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Recepční
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
11.09.2023
Mzda:
33 000 až 35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme:
znalost angličtiny nebo němčiny na komunikativní úrovni, znalost dalšího jazyka výhodou, samostatnost, svědomitost, komunikační dovednosti, vstřícnost, příjemné vystupování, aktivita a hbitost v jednání, zodpovědný přístup, zkušenost v oboru a okolí je vítáná.

Nabízíme:
příjemné zázemí, pracovní poměr na dobu neurčitou , práce v přátelském kolektivu, zajímavou, různorodou a odpovědnou práci, příspěvek na stravování a jiné benefity, 25 dnů dovolené, příjemné zázemí.

Náplň práce:
ubytování hostů, komunikace s klienty, a to i zahraničními, práce na počítači, v rezervačním systému, příprava podkladů a vystavování účetních dokladů, péče o zázemí recepce, doplňkový prodej, spolupráci při pravidelném reportingu a inventurách.
Pokud Vás nabídka oslovila a hledáte pracovní uplatnění a zázemí mladé, dynamické společnosti, tak se s Vámi rádi setkáme. Zašlete strukturovaný životopis na martinkova@korzolipno.cz., tel.: 777 593 335 v pracovní dny 13-15 hodin.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66951609
Zaměstnavatel:
KORZO LIPNO s. r. o. (28138953)
Kde budete pracovat:
KORZO LIPNO s. r. o.-314
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 593 335
E-mail: kysnarova@korzolipno.cz