Nabídka práce Stevardi - Havířov na Karvinsku

S novou nabídkou volného pracovního místa STEVARDI v lokalitě Havířov na Karvinsku přichází na pracovní trh ke dni 22.04.2024 firma - zaměstnavatel RegioJet a.s. (28333187). Výše nabídnuté mzdy je 38 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Stevardi
Odvětví:
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Obslužní pracovníci v dopravě (kromě stevardů a letušek v letadlech)
Počet volných míst:
20
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
22.04.2024
Mzda:
25 000 až 38 000 Kč
Pro účely vyplácení cestovních náhrad se stanovuje pravidelným (nástupním) pracovištěm Havířov, Bohumín.
Pracovní místo je na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení

Popis pracovní pozice:
- Kontrola jízdních dokladů, vystavování jízdních dokladů, doplatků.
- Servis ve vlacích osobní přepravy (roznášení novin, časopisů, nápojů, občerstvení, manipulace s AV systémy).
- Příprava nápojů během cesty.
- Dodržování pracovního řádu společnosti a pokynů nadřízeného.
- Hmotná zodpovědnost.

Nabízíme:
- Práce v turnusech.
- Spaní mimo domov ve služebních bytech.
- Mzda 25-38.000 hrubého měsíčně.
- Zaměstnanecké benefity (sleva na firemní produkty, atd.).
- 5 týdnů dovolené.

Požadujeme:
- Plnoletost
- Proaktivní přístup k řešení problémů.
- Ochota cestovat.
- Výhodou komunikativní znalost angličtiny.
- Zdravotní způsobilost dle Vyhlášky ministerstva dopravy č. 101/1995 Sb..

Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, sleva na produkty společnosti, kafeterie, příspěvek na Multisport kartu, věrností odměny, a další.

KONTAKT: e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Reference:
66951685
Zaměstnavatel:
RegioJet a.s. (28333187)
Kde budete pracovat:
RegioJet a.s. - nástupní místo Havířov, Bohumín
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 699 710
E-mail: eva.wolna@regiojet.cz

Další nabídka práce podle lokality