Nabídka práce Technik testování - Plzeň

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNIK TESTOVÁNÍ v lokalitě Plzeň přichází na pracovní trh ke dni 11.04.2024 firma - zaměstnavatel Element Materials Technology Pilsen s.r.o. (25235940). Výše nabídnuté mzdy je 34 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Technik testování
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Ostatní strojírenští technici
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
11.04.2024
Mzda:
30 000 až 34 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Co Vás čeká:
- Provádění zkoušek kovových materiálů
- Obsluha zkušebních strojů pro testování materiálů zejména pro letecký průmysl
- Provádění kalibrací zkušebních strojů
- Vyhodnocování výsledků zkoušek
- Příprava zkušebních zpráv
- Práce ve zkušebnictví
Co využijete:
- Předpoklady SPŠ strojní nebo podobný obor
- Praxe výhodou
- Schopnost učit se novým věcem
- Základy angličtiny výhodou
Co můžete očekávat:
- Základní orientace ve strojírenských oborech a materiálech
- Samostatnost a odpovědnost
- Základní počítačovou gramotnost
- 12hodinové směny (krátký/dlouhý týden) - pouze denní směna
- Fyzická zdatnost
Benefity:
- Příspěvek na stravování (100,-Kč/směna) plně hrazený zaměstnavatelem
- Příspěvek na dojíždění (2,-kč km/Plzeňská karta)
- Týden dovolené navíc
- Odborná školení
- Měsíční odměny za výkon (500 Kč - 3.500 Kč)
- Čtvrtletní odměny
- Smlouva na dobu určitou na 1 rok poté na dobu neurčitou

Zaměstnanecké výhody:
Týden dovolené navíc, Dotované stravování, Jazykové kurzy v pracovní době, Odborné vzdělání, Příspěvek na dojíždění, Sportovní aktivity

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66952527
Zaměstnavatel:
Element Materials Technology Pilsen s.r.o. (25235940)
Kde budete pracovat:
Element Materials Technology Pilsen s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 725947682
E-mail: Lucie.mata@element.com

Další nabídka práce podle lokality