Nabídka práce Strážný/strážná vězeňské stráže s náborovým příspěvkem - Olomouc

S novou nabídkou volného pracovního místa STRÁŽNÝ/STRÁŽNÁ VĚZEŇSKÉ STRÁŽE S NÁBOROVÝM PŘÍSPĚVKEM v lokalitě Olomouc přichází na pracovní trh ke dni 29.04.2024 firma - zaměstnavatel Vězeňská služba České republiky (00212423). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 40 380 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Strážný/strážná vězeňské stráže s náborovým příspěvkem
Odvětví:
Obrana a ochrana
Profesní zařazení:
Referenti a vrchní referenti Vězeňské služby ČR
Počet volných míst:
8
Úvazek:
Služební poměr
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
29.04.2024
Mzda:
31 970 až 40 380 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie
Jiné výhody náborový příspěvek, stabilita
Poznámka k nabídce práce:
Náplň a druh práce:
Vykonávání strážní a kontrolní činnosti v objektech věznice.
Vaše úkoly budou spočívat v zajišťování střežení a eskortách vězněných osob.
Že nemáte předchozí praxi, nevadí, čeká Vás tříměsíční kurz v Akademii Vězeňské služby. Budete se učit zákony a další předpisy, sebeobranu, pořadovou přípravu, psychologii a také střelbu i vše o zbraních.

Očekáváme
· minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
· občan České republiky starší 18 let
· osobnostní, zdravotní a fyzická způsobilost k výkonu služby
· bezúhonnost dle § 14 zákona č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů

Nabízíme:
- Služební příjem od 31.970,- až cca 40.380,- (s ohledem na praxi a zařazení ve služebním poměru)
- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 75 000 Kč.
- Možnost čerpání bezúročných půjček z fondu kulturních a sociálních potřeb, rodinnou i dětskou, letní i zimní rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních, závodní stravování.
- Dovolená v délce 6 týdnů v kalendářním roce.
- Po 15 odsloužených letech nárok na každoroční 14 denní ozdravný pobyt a výsluhový příspěvek v případě skončení služebního poměru.

Písemnou žádost o přijetí do služebního poměru, včetně strukturovaného životopisu, zasílejte pouze na emailovou adresu zajem@vez.olc.justice.cz. Při nesplnění vyhlášených inzerovaných podmínek, nebude na žádost reagováno.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
66953336
Zaměstnavatel:
Vězeňská služba České republiky (00212423)
Kde budete pracovat:
Vězeňská služba České republiky - Vazební věznice Olomouc
Kontaktní údaje:
Tel.: 585 525 221
E-mail: zajem@vez.olc.justice.cz