Nabídka práce Projektový/á manažer/ka - Moravská Třebová na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA v lokalitě Moravská Třebová na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 06.03.2024 firma - zaměstnavatel ATEK s.r.o. (26004968). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 80 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Projektový/á manažer/ka
Odvětví:
Výroba a provoz
Management
Profesní zařazení:
Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
06.03.2024
Mzda:
50 000 až 80 000 Kč
NÁPLŇ: metodické řízení nových projektů, koordinace vývoje dílů, testů, vedení projektového týmu, management tvorby projektové dokumentace, příprava na předání do sériové produkce, průběná kontrola vydaných návodů, udržování kontaktů s dodavateli a zákazníky atd.
POŽADAVKY: SŠ/VŠ vzdělání, praxe v řízení projektu min. 3 roky, znalost požadavků standardu IATF 16949, ISO 9001, ISO 14001
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, dotované stravování, cafetérie, možnost profesního rozvoje, možnost spolupráce na vývoji dílů atd.
KONTAKT: emailem, telefonicky PO-PÁ kdykoliv

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC MS OFFICE
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) nebo
Němčina (aktivní)

Reference:
66953474
Zaměstnavatel:
ATEK s.r.o. (26004968)
Kde budete pracovat:
ATEK s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 702 186 405
E-mail: jitka.kocianova@atek.cz