Nabídka práce Zámečník kolejových vozidel - Děčín - Děčín

S novou nabídkou volného pracovního místa ZÁMEČNÍK KOLEJOVÝCH VOZIDEL - DĚČÍN v lokalitě Děčín přichází na pracovní trh ke dni 22.04.2024 firma - zaměstnavatel RYKO a.s. (25418572). Výše nabídnuté mzdy za (38.75 hod/týdně) je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Zámečník kolejových vozidel - Děčín
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři kolejových vozidel
Počet volných míst:
3
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
38.75
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
22.04.2024
Mzda:
30 000 až 50 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování příspěvek
Dovolená navíc
Jiné výhody
Místo výkonu práce: Dělnická č.p. 1408/29 Děčín VI-Letná 405 02

ZÁMEČNÍK KOLEJOVÝCH VOZIDEL
Jsme ryze česká, rodinná firma s více než stoletou tradicí, umíme revidovat a opravovat nákladní železniční vozy. Děláme to profesionálně, s nadšením, respektem a láskou. Najdete nás v Děčíně. Své služby ve špičkové kvalitě poskytujeme zákazníkům z celé Evropy. Dokud budou jezdit vlaky, budeme tu taky.

K našim přednostem patří třeba rychlé rozhodování, přehledné procesy, umíme naslouchat, reagujeme na podněty, problémy řešíme. Jsme stabilní, spolehlivý a slušný zaměstnavatel. O svých 350 zaměstnanců se staráme, vážíme si svých lidí a lidské práce. I díky tomu rosteme, rozvíjíme se, modernizujeme a daří se nám. U nás platí podání ruky, neslibujeme, co nemůžeme splnit, jednáme na rovinu. Šikovní, ochotní a pracovití se u nás mají dobře.

Rádi mezi nás přijmeme zručné lidi, kteří se nebojí práce. Právě teď oslovujeme ty z vás, kteří věří, že se k nám hodí a bavilo by je pracovat u nás.

Náplň práce:
• zámečnické práce při opravě jednotlivých komponentů nákladních železničních kolejových vozidel

Požadujeme:
• vzdělání - vyučen v oboru nebo v oboru příbuzném výhodou
• manuální zručnost, v případě svářeče nutná praxe - sváření (CO2, elektroda)
• vhodná pracovní zkušenost v oboru (nebo v oboru příbuzném)
• pečlivost, přesnost a zodpovědnost
• ochota pracovat a občas chodit na přesčasy (preferujeme dohodu, nařizujeme neradi)

Nabízíme:
• stabilní rodinné prostředí a lidský přístup
• práci v jednosměnném nebo dvousměnném provozu
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na stravování
• pracovní oblečení + jeho údržbu
• benefitní systém - kafetérie
• zvýhodněný telefonní tarif
• příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
• náborový příspěvek
• řadu tradičních i netradičních odměn
• jsme přeborníkem na mimořádné odměny za mimořádné výkony a přínos

Termín nástupu:
• ihned nebo dohodou

Mzdové podmínky:
• mzda má fixní a variabilní složku, která je závislá na výkonu, každý potřebný přesčas platíme a za nadstandardní počty přesčasových hodin jsou zvláštní bonusy

Nabízíme:
• možnost stravování v závodní jídelně s příspěvkem
• řada tradičních i netradičních odměn

Kontakt: Jana Žáková, tel. 601 692 329 (volat 7:00 - 15:30 hod.), e-mail: j.zakova@ryko.eu

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné
Dovednosti:
Zkoušky svařování

Reference:
66954400
Zaměstnavatel:
RYKO a.s. (25418572)
Kde budete pracovat:
RYKO a.s. - 01 (sídlo)
Kontaktní údaje:
Tel.: 412506131
E-mail: j.zakova@ryko.cz