Nabídka práce Invoicing Controller - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa INVOICING CONTROLLER v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 18.05.2023 firma - zaměstnavatel Yusen Logistics (Czech) s.r.o. (26500329). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Invoicing Controller
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Specialisté v oblasti účetnictví
Počet volných míst:
3
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
18.05.2023
Mzda:
30 000 až 40 000 Kč
KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Kateřina Kounická, tel.: + 420 739 486 094, e-mail: katerina.kounicka@cz.yusen-logistics.com
VOLAT - Po - Pá 8 - 14 hod.
POHOVOR : Kateřinská 466, 120 00 Praha Nové Město

Náplň práce :

" Kontrola příchozích faktur
" Kontrola Bolloré reportu
" Zprocesování příchozích faktur na finanční oddělení
" Autocost v Yunas fakturačním systému
" Update odhadovaných poplatků pro MBL, ENS v Yunasu
" Úprava měny pro kódy poplatků (YLIN, Bolloré)
" Reporting

Co požadujeme?

" Anglický jazyk na velmi pokročilé úrovni
" Znalost logistických systémů výhodou
" Silná orientace na zákazníka
" Znalost MSOffice- Excel na pokročilé úrovni
" Znalost jiného cizího jazyka výhodou

Zaměstnanecké výhody :

Stravenka v hodnotě 200 Kč/směna plně hrazena zaměstnavatelem, příspěvek na dojíždění 60Kč/směna, Multisport karta, Benefit karta v hodnotě 500Kč/měsíc, občerstvení na pracovišti, zvýhodněné volání a další zajímavé zaměstnanecké výhody a benefity.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66955276
Zaměstnavatel:
Yusen Logistics (Czech) s.r.o. (26500329)
Kde budete pracovat:
Yusen Logistics (Czech) s.r.o. /Kateřinská/
Kontaktní údaje:
Tel.: + 420 739 486 094
E-mail: katerina.kounicka@cz.yusen-logistics.com