Nabídka práce FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ - ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA, DOCENT/KA PRO KATEDRU ČESKÉHO JAZYKA A LITERATURY - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ - ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA, DOCENT/KA PRO KATEDRU ČESKÉHO JAZYKA A LITERATURY v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 19.05.2023 firma - zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci (46747885). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 40 000 Kč . Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ - ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA, DOCENT/KA PRO KATEDRU ČESKÉHO JAZYKA A LITERATURY
Odvětví:
Školství (volná místa na Liberecku)
Profesní zařazení:
Docenti na vysokých školách
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
19.05.2023
Mzda:
40 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování
Předškolní zařízení
Poznámka k nabídce práce:
CHARAKTERISTIKA: vzdělávací činnost - vedení přednášek a seminářů zaměřených na teorii literatury a literaturu 20. století, odborná garance profilujících předmětů, vedení bakalářských a diplomových prací, vědecko-výzkumné aktivity a publikační činnost v oboru literatury, sebevzdělávací aktivity. DOVEDNOSTI: praxe v oboru minimálně 10 let, publikační činnost v oboru literatury, zkušenosti s řešením vědecko-výzkumných projektů, zkušenosti s organizací odborných konferencí a seminářů, zájem o výuku, pedagogické dovednosti, samostatnost, pracovní flexibilitu, odpovědnost. VZDĚLÁNÍ: VŠ vzdělání v oboru dějiny české literatury a teorie literatury, vědecká hodnost Ph.D. nebo habilitační řízení v uvedeném oboru. PRAC. POMĚR: 100% úvazek/dle dohody, prac. sml. - na dobu určitou do 31.12.2026 (s možností prodloužení). NÁSTUP: 1.1.2024, mzd. zařazení A3 nebo A4 dle vnitř. mzd. předpisu a dosažené vědecké hodnosti.
Zaměstnanecké výhody: ubytování, podnikové stravování, předškolní zařízení.
K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné a pedagogické činnosti, seznam publikovaných odborných prací s případnými ohlasy, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předch. pracoviště. Přihlášku s doklady doručte poštou nebo elektronicky (volnamista@tul.cz) nejpozději do 18.6.2023. Výběr. řízení je od 19.5.2023 zveřejněno na úřední desce TUL (https://www.tul.cz/univerzita/uredni-deska/kariera/).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Jiné praxe v oboru min.10 let
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Kontaktní údaje

Reference:
66955732
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci (46747885)
Kde budete pracovat:
Technická univerzita v Liberci
Kontaktní údaje:
E-mail: volnamista@tul.cz

Prohlédnout dalších 1323 nabídek práce na Liberecku