Nabídka práce ÚSTAV PRO NANOMATERIÁLY, POKROČILÉ TECHNOLOGIE A INOVACE - PRACOVNÍK/CE VÝZKUMU DO ODDĚLENÍ TECHNOLOGIE ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ 8320 - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚSTAV PRO NANOMATERIÁLY, POKROČILÉ TECHNOLOGIE A INOVACE - PRACOVNÍK/CE VÝZKUMU DO ODDĚLENÍ TECHNOLOGIE ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ 8320 v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 19.05.2023 firma - zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci (46747885). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 38 000 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
ÚSTAV PRO NANOMATERIÁLY, POKROČILÉ TECHNOLOGIE A INOVACE - PRACOVNÍK/CE VÝZKUMU DO ODDĚLENÍ TECHNOLOGIE ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ 8320
Odvětví:
Věda a výzkum (nabídky práce na Liberecku)
Školství (nabídky práce na Liberecku)
Profesní zařazení:
Vědečtí, výzkumní a vývojoví pracovníci na vysokých školách
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
19.05.2023
Mzda:
38 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Předškolní zařízení
Poznámka k nabídce práce:
CHARAKTER: výzkumný pracovník/pracovnice v oblasti technologie životního prostředí a/nebo materiálového inženýrství na Oddělení technologie životního prostředí, výzkumná a publikační činnost, presentace výsledků a výstupů VaV aktivit, sebevzdělávací aktivity, spolupráce na přípravě a realizaci národních i mezinárodních VaV projektů, navrhování a řízení laboratorních experimentů a terénního ověřování nových procesů a dosahovaných poznatků intenzivní spolupráce s aplikační a komerční sférou. DOVEDNOSTI: zkušenost s analýzou a interpretací dat a prezentací vědeckých výsledků ústní a písemnou formou v českém i anglickém jazyce, zkušenost s prací v enviromentální laboratoři se zaměřením na technologie vody, zkušenost s prací s nanomateriály výhodou, schopnost kritického myšlení a samostatného rozhodování, schopnost detailní a multikriteriální analýzy řešení, vysoká míra kreativity a invence při řešení náročných technických a technologických problémů, spolehlivost dodržování stanovených termínů, schopnost samostatné i týmové práce, schopnost finalizace zadaných úkolů, flexibilita, odpovědnost a proaktivní přístup, samostatnost, komunikativnost, řidičský průkaz skupiny B, znalost českého jazyka slovem i písmem umožňující profesionální práci. VZDĚLÁNÍ: ukončené vysokoškolské vzdělání magisterského stupně (Ing. nebo Mgr. nebo zahraniční ekvivalent) v technickém nebo přírodovědném oboru se zaměřením na technologii životního prostředí, nebo chemické inženýrství, nebo materiálové inženýrství/nanomateriály v době nástupu podmínkou, dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem (min. úroveň B2), další cizí jazyk výhodou. PRAC. POMĚR: úvazek 50 %, případně dle dohody, pracovní smlouva bude uzavřena na dobu určitou nejméně na 1 rok s možností prodloužení v návaznosti na realizaci projektů a vnitřní předpisy TUL. NÁSTUP: 1.9.2023, případně dle dohody, mzdová třída C1 (R1) dle vnitřního mzdového předpisu, tarifní mzda při 100% úvazku 38.000,- Kč v návaznosti na odbornou praxi s možností navýšení o motivační složky podle hodnocení prac. výkonu.
Nabízené výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení.
K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: strukturovaný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné a publikační činnosti, doklady o ukončeném vzdělání, doklad o znalosti Aj na úrovni B2 nebo ekvivalent (v případě nedodání bude znalost ověřena při ústním pohovoru). Přihlášku do VŘ včetně dokumentů doručte e-mailem (volnamista@tul.cz) nebo poštou do 30.6.2023.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) min.úroveň B2
Čeština (aktivní) slovem i písmem

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Ano, Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Kontaktní údaje

Reference:
66955781
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci (46747885)
Kde budete pracovat:
TUL - Ústav pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace
Kontaktní údaje:
E-mail: volnamista@tul.cz

Prohlédnout dalších 1323 nabídek práce na Liberecku