Nabídka práce FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ - HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ - LEKTOR/KA, ASISTENT/KA NEBO ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA NA KATEDRU ANGLICKÉHO JAZYKA - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ - HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ - LEKTOR/KA, ASISTENT/KA NEBO ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA NA KATEDRU ANGLICKÉHO JAZYKA v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 19.05.2023 firma - zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci (46747885). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 29 000 Kč . Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ - HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ - LEKTOR/KA, ASISTENT/KA NEBO ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA NA KATEDRU ANGLICKÉHO JAZYKA
Odvětví:
Školství (nabídky práce na Liberecku)
Profesní zařazení:
Asistenti na vysokých školách
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
19.05.2023
Mzda:
29 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Předškolní zařízení
Poznámka k nabídce práce:
CHARAKTER: vedení přednášek a seminářů z oblasti praktického anglického jazyka a/nebo z oblasti písemného projevu, vzdělávací činnost - možnost výuky dalších předmětů dle odborného profilu uchazeče, vědecko-výzkumné aktivity a publikační činnost v oboru, sebevzdělávací aktivity. DOVEDNOSTI: odbornost v oboru didaktika anglického jazyka, aplikovaná lingvistika, anglická jazykověda, anglický jazyk, anglická filologie, obecná jazykověda, překladatelství, anglofonní literatury, apod., praxe v oboru, publikační činnost v oblasti anglistiky či příbuzného oboru, zájem o výuku, pedagogické dovednosti, kreativita a práce v týmu, samostatnost, pracovní flexibilitu, odpovědnost. VZDĚLÁNÍ: rodilý mluvčí anglického jazyka, vysokoškolské vzdělání v oborech uvedených níže, pro pozici asistent zahájené doktorské studium v oboru, pro pozici odborný asistent vědecká hodnost Ph.D. nebo CSc.. PRAC.POMĚR: 100% úvazek, prac. sml. - na dobu určitou do 31.8.2026 (s možností prodloužení). NÁSTUP: září 2023 nebo dle dohody, mzd. zařazení A1, A2 nebo A3 dle vnitř. mzd. předpisu a dosažené vědecké hodnosti.
Zaměstnanecké výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení.
K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné a pedagogické činnosti, seznam publikovaných odborných prací s příp. ohlasy, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předch. pracoviště. Přihlášku doručte e-mailem (volnamista@tul.cz) nebo poštou nejpozději do 18.6.2023. Výběr. řízení je od 19.5.2023 zveřejněno na úřední desce TUL (https://www.tul.cz/univerzita/uredni-deska/kariera/).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Jiné aplikovaná lingvistika, anglická jazykověda
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) rodilý mluvčí

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Kontaktní údaje

Reference:
66955783
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci (46747885)
Kde budete pracovat:
Technická univerzita v Liberci
Kontaktní údaje:
E-mail: volnamista@tul.cz

Prohlédnout dalších 1323 nabídek práce na Liberecku