Nabídka práce Pracovník ostrahy - Zbůch na Plzeňsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK OSTRAHY v lokalitě Zbůch na Plzeňsku přichází na pracovní trh ke dni 24.01.2024 firma - zaměstnavatel BBS OCHRANA MAJETKU s.r.o. (64358836). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je 18 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Pracovník ostrahy
Odvětví:
Obrana a ochrana
Profesní zařazení:
Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
24.01.2024
Mzda:
16 000 až 18 000 Kč
12-ti hodinové směny - vice nočních směn (cca 11-12 směn/měsíc)
Náplň práce:
- sledování kamerových systémů,
- evidence vozidel/osob v PC systému,
- obsluha protipožárního a zabezpečovacího systému
Požadujeme:
- základy PC
- rejstřík trestů
- zodpovědnost, dochvilnost
- certifikát strážného výhodou ne podmínkou
Bonusy: Příplatky za ID, příspěvek na dopravu, benefitní karta.
První kontakt možný e-mailem či telefonicky Po-Pá 9:00 - 15:00

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, BBS OCHRANA MAJETKU s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66955901
Zaměstnavatel:
BBS OCHRANA MAJETKU s.r.o. (64358836)
Kde budete pracovat:
BBS OCHRANA MAJETKU s.r.o. - B&BC a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 800 205 206
E-mail: nabor@bbs.eu

Další nabídka práce podle lokality