Nabídka práce ŘIDIČ/ŘIDIČKA ROZVOZU BALÍKŮ - Celá Čr

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČ/ŘIDIČKA ROZVOZU BALÍKŮ v lokalitě Celá Čr přichází na pracovní trh ke dni 04.04.2024 firma - zaměstnavatel DOLOPA Trans s.r.o. (25904663). Výše nabídnuté mzdy je 31 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
ŘIDIČ/ŘIDIČKA ROZVOZU BALÍKŮ
Odvětví:
Doprava
Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
04.04.2024
Mzda:
26 000 až 31 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody služební telefon, služební automobil pro cesty domů.
Poznámka k nabídce práce:
A16 z:22/5/2023 a:4/4/2024
Náplň práce:
- rozvoz balíků z depa Ostravě-Kunčicích a pak dle rozvozových tras.
Požadujeme:
- ŘP sk. B
- předložení výpisu z RT
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti, jedná se o práci s požadavkem na zvedání břemen nad 15 kg
- psychickou odolnost, spolehlivost, zodpovědnost.
Nabízíme:
- služební telefon, služební automobil pro cesty domů.
Rozvrh pracovní doby:
- pondělí až pátek, každodenní návraty.
Kontakt emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Bez vzdělání
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66956389
Zaměstnavatel:
DOLOPA Trans s.r.o. (25904663)
DOLOPA Trans s.r.o. - pracoviště Frýdek-Místek, kontaktní osoba Kocich Patrick, e-mail: dolopatrans@seznam.cz
Kontaktní údaje:
E-mail: dolopatrans@seznam.cz

Další nabídka práce podle lokality